Akredytacja AMBA

Pod koniec 2017 rozpoczęliśmy przygotowania do pozyskania akredytacji AMBA. Jest to najstarsza i ciesząca się największym prestiżem międzynarodowa akredytacja przyznawana przez Association of AMBAs. Obecnie posiada ją zaledwie 2% najlepszych uczelni biznesowych na świecie. Otrzymują ją programy, które spełniają najwyższe światowe standardy. Proces akredytacyjny jest długotrwały. Możemy się już jednak cieszyć pewnym sukcesem. Od kwietnia 2018 roku posiadamy już bowiem status kandydata, który przyznawany jest po spełnieniu określonych wymogów. Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów otrzymał dofinansowanie na przeprowadzenie tej zagranicznej akredytacji w ramach projektu Akredytacje zagraniczne realizowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rzowój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji na temat stowarzyszenia i akredytacji można znaleźć TUTAJ.