Wizyta studentów z Henley Business School

W dniach 4 – 7 czerwca gościliśmy w progach naszej uczelni grupę studentów z Henley Business School z Wielkiej Brytanii wraz z profesor Liz Houldsworth. Wizyta miała na celu nie tylko zaprezentowanie oferty oraz zalet naszego Uniwersytetu – w tym samego kierunku Executive MBA, ale również najważniejszych faktów związanych z naszym krajem.
Powitanie grupy miało miejsce w poniedziałek. Na początku spotkania, po krótkim przedstawieniu obecnych przedstawicieli UE, pani profesor Marzena Stor poprowadziła krótką prezentację, mającą na celu przedstawienie najważniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w Polsce. Jako następny miał miejsce krótki wykład profesor Stor dotyczący zarządzania zasobami ludzkimi w korporacjach międzynarodowych, po którym głos zabrał doktor Łukasz Haromszeki, przedstawiając wykład na temat liderów i przywództwa w organizacjach. Po krótkiej przerwie grupa wzięła również udział w spotkaniu z przedstawicielką firmy Techland, Panią Pauliną Bastą w ramach programu Techland Assignment.
Następny dzień upłynął na wizycie w siedzibie Volkswagen Motor Poland w Polkowicach, jednak już w środę grupa wróciła do pracy nad projektem związanym z Techland Assignment, aby w czwartek ostatecznie zaprezentować wyniki swojej pracy.
Wizyta ta była świetną okazją, żeby poszerzyć wiedzę studentów na temat tego, co ma do zaoferowania zarówno nasza uczelnia, jak i nasze miasto i cel ten został osiągnięty.