XXVI Inauguracja Magisterskich Studiów Menedżerskich Executive MBA

29 września 2018 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyła się uroczysta XXVI Inauguracja Roku Akademickiego na Magisterskich Studiach Menedżerskich Executive MBA.
Uroczystość swoją obecnością uświetnili JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Andrzej Kaleta, Prodziekan ds. studenckich Wydziału Zarządzanie Informatyki i Finansów prof. Helena Dudycz, Dyrektor Programu Executive MBA prof. Marzena Stor oraz Koordynator Programu Executive MBA dr Łukasz Haromszeki. Nowo przyjęci studenci mieli okazję wyschuchać wygłoszonego z pasją, przez dr Dorotę Molek-Winiarska, wykładu inauguracyjnego pt. „Ile kosztuje stres w pracy?”. Uroczystość zakończyła się bankietem, po którym nowo mianowani studenci udali się na pierwsze zajęcia.
Szeregi Programu Executive MBA zostały zasilone przez 71 doświadczonych, ambitnych studentów-menedżerów, których jeszcze raz serdecznie witamy w progach naszej uczelni, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!