Sesja wyjazdowa – Reading, Henley Business School.

W dniach od 5 do 7 października studenci studiów EMBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu uczestniczyli w sesji wyjazdowej, której celem była Henley Business School, będąca częścią University of Reading. Studenci brali udział w prowadzonym przez prof. Keitha Herona wykładzie dotyczącym współpracy między uczelniami a także roli sesji wyjazdowych w nauczaniu. Po krótkim powitaniu udali się na spotkanie prowadzone przez dr Liz Houldsworth podczas którego mogli podzielić się wiedzą oraz doświadczeniami z zakresu zarządzania zmianami a także w późniejszych zajęciach grupowych związanych z tym zagadnieniem.

Dzień zakończony był wykładem prowadzonym przez prof. Chrisa Brewstera z Henley Business School, którego myślą przewodnią było „Working across Borders”.

Następny a zarazem ostatni dzień sesji studenci spędzili w Londynie, co stanowiło okazję do integracji ze współuczestniczącymi studentami oraz prowadzącymi z Henley Business School a także do dyskusji o dalszych planach i rozwoju współpracy między naszymi uczelniami.