Sesja wyjazdowa studentów 26 Edycji studiów Executive MBA.

Studenci Programu Executive MBA, w dniach 13-14 października, uczestniczyli w  integracyjnej sesji wyjazdowej zorganizowanej w Jeleniej Górze.  W czasie dwóch dni wyjazdu odbyły się intensywne zajęcia z przedmiotu Zachowania organizacyjne i menedżerskie (opcja polska) prowadzone przez dr Adama Suchodolskiego i mgr Aurelię Domaradzką oraz z przedmiotu Organizational and managerial behavior (opcja międzynarodowa) prowadzone przez prof. Marzenę Stor i dr Łukasza Haromszeki. Zajęcia miały na celu wzmocnienie więzi między uczestnikami programu Executive MBA, co mamy nadzieję przełoży się na dalsze pozytywne relację w czasie trwania 2 letnich studiów menedżerskich.
Sesje wyjazdowe są doskonałą okazją do integracji studentów z dala od murów uczelni.