Business School Professionals Conference 2019

W dniach 1-2 lipca br. w Wiedniu, odbyła się konferencja „Business School Professionals Conference 2019”, zorganizowana przez Association of AMBA’s oraz Business Graduates Association.
Gremium miało miejsce w jednym z budynków na campusie WU Executive Academy.
W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele szkół biznesowych, posiadających w swojej ofercie studia MBA. Konferencja miała charakter wykładów, prowadzonych przez osoby pracujące w akredytacji AMBA oraz z nią współpracujące.
W pierwszym dniu posiedzenia Dziekan WU Executive Academy prof. Barbara Stöttinger wygłosiła powitalną przemowę dla wszystkich uczestników. Jedno z ciekawszych wystąpień należało do prof. Bodo B Schlegelmilch należącego do WU Vienna University of Economics and Business. Uwieńczeniem ostatniego dnia konferencji był wywiad z absolwentem WU Executive Academy, który ukończył MBA na WU Executive Academy – Wolfgang Sulzgruber.
Udział w konferencji brali pracownicy dwóch jednostek Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Biura Obsługi Studentów Executive MBA – Aleksandra Mikła i Adrianna Szeliga, oraz Międzynarodowego Centrum Współpracy z Biznesem – Ałła Witwicka-Dudek i Iwona Wochnik.
Czas ten, był świetną okazją do wymiany doświadczeń zawodowych z zakresu MBA z innymi uczestnikami gremium.