Jesienne sesje wyjazdowe – 1 i 2 rok Programu EMBA

Studenci Programu Executive MBA, w dniach 19-20 października, uczestniczyli w  integracyjnej sesji wyjazdowej zorganizowanej w holetu Gołębiewski w Karpaczu.  W czasie dwóch dni wyjazdu odbyły się intensywne zajęcia z przedmiotu Zachowania organizacyjne i menedżerskie (opcja polska) prowadzone przez dr Adama Suchodolskiego i mgr Aurelię Domaradzką oraz z przedmiotu Organizational and managerial behavior (opcja międzynarodowa) prowadzone przez prof. Marzenę Stor i dr Łukasza Haromszeki. Zajęcia miały na celu wzmocnienie więzi między uczestnikami programu Executive MBA, co mamy nadzieję przełoży się na dalsze pozytywne relację w czasie trwania 2 letnich studiów menedżerskich.
Ponieważ sesje wyjazdowe są doskonałą okazją do integracji studentów z dala od murów uczelni, podczas następnego weekend 26-27 października Studenci drugiego roku Programu Executive MBA uczestniczyli w sesji wyjazdowej związanej z przedmiotem Gra Biznesowa – TopTeam (opcja polska) prowadzone przez prof. Grzegorza Bełza oraz dr Łukasza Wawrzynka oraz CERES (opcja międzynarodowa) prowadzone przez prof. Marka Nowińskiego.