Sesja wyjazdowa do HBS – University of Reading, Wielka Brytania

W dniach od 10 do 12 października studenci studiów EMBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu uczestniczyli w sesji wyjazdowej, której celem była Henley Business School, będąca częścią University of Reading. Studenci brali udział w prowadzonym przez prof. Andrew Godley oraz prof. Keith Heron wykładzie. Po krótkim powitaniu udali się na spotkanie prowadzone przez dr Liz Houldsworth podczas którego mogli podzielić się wiedzą oraz doświadczeniami z zakresu zarządzania zmianami a także w późniejszych zajęciach grupowych związanych z tym zagadnieniem. Dzień zakończony był wizytą w firmie Oracle.
Następny dzień sesji studenci spędzili w Londynie, co stanowiło okazję do integracji ze współuczestniczącymi studentami oraz prowadzącymi z Henley Business School a także do dyskusji o dalszych planach i rozwoju współpracy między naszymi uczelniami.