Zaproszenie na 28 Inaugurację Programu MBA

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 28 uroczystej Inauguracji Programu Executive MBA, która odbędzie się 10 października 2020 roku o godzinie 9:00. Tegoroczna uroczystość będzie miała nietypowy charakter, bowiem ze względu na sytuację epidemiczną wydarzenie będzie dostępne jako transmisja online.

Transmisja będzie dostępna w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej) w sobotę 10.10.2020 r. od godziny 8:55
Transmisja po polsku: https://www.youtube.com/watch?v=IAtMaYApVpo&feature=youtu.be
Transmisja po angielsku: https://www.youtube.com/watch?v=vkckErUt-aE&feature=youtu.be

Zapraszamy do obserwowania transmisji, podczas której swój wykład inauguracyjny pt.: „Reflections on the challenges in urban logistics” zaprezentuje Prof. Michael Browne (University of Gothenburg in Sweeden).

Prof. Michael Browne jest uznanym międzynarodowym profesorem pracującym obecnie w uniwersytecie w Goteborgu w Szwecji. Jest dyrektorem w Instytucie Logistyki Miejskiej w Kioto (Institute for City Logistics in Kyoto). Przewodniczy również akademickiej Platformie Transportu Miejskiego, wspólnej inicjatywie Uniwersytetu w Gothenburgu i Chalmers, wspieranej przez Fundacje Badawcze i Edukacyjne Volvo (VREF). Platforma integruje praktyków i decydentów ze środowiskiem badawczym, aby skupić się na wszystkich aspektach logistyki, które mają wpływ na przyszłe wzorce transportu towarów i logistyki miejskiej. Profesor Browne zajmuje się tematami badawczymi związanymi z miejskim transportem towarowym, zrównoważoną logistyką, zużyciem energii w łańcuchu dostaw oraz interakcją polityki i decyzji biznesowych.