Jesienne sesje wyjazdowe – 1 i 2 rok Programu EMBA

Studenci Programu Executive MBA, w dniach 17-18 października, uczestniczyli w  integracyjnej sesji wyjazdowej zorganizowanej w holetu Gołębiewski w Karpaczu. W tym roku intergracja przebiegała w wyjątkowych warunkach z zachowaniem wszelich wytycznych sanitarnych. Niemiej jednak, w czasie dwóch dni wyjazdu odbyły się intensywne zajęcia z przedmiotu Zachowania organizacyjne i menedżerskie (opcja polska) prowadzone przez dr Adama Suchodolskiego i mgr Aurelię Domaradzką oraz z przedmiotu Organizational and managerial behavior (opcja międzynarodowa) prowadzone przez prof. Marzenę Stor i dr Łukasza Haromszeki, które niemogły być zroganizowane zdalnie. Zajęcia miały na celu wzmocnienie więzi między uczestnikami programu Executive MBA, co mamy nadzieję przełoży się na dalsze pozytywne relację w czasie trwania 2 letnich studiów menedżerskich.
Ponieważ sesje wyjazdowe są doskonałą okazją do integracji studentów z dala od murów uczelni, podczas wcześniejszego weekendu 10-11 października Studenci drugiego roku Programu Executive MBA uczestniczyli w sesji wyjazdowej związanej z przedmiotem Gra Biznesowa – TopTeam (opcja polska) prowadzone przez prof. Grzegorza Bełza oraz dr Łukasza Wawrzynka oraz PROMAR (opcja międzynarodowa) prowadzone przez dr Jerzego Jagodę i dr Wlodzimierza Wudarzewskiego. A Absolweci 26 edycji programu mieli wyjątkową okazję do zaprezentowania swoich prac dyplomowych oraz do odebrania certykikatów i dyplomów EMBA oraz wyróżnień.