Piątkowy Klub Biznesowy Executive MBA

Czy networking w czasie pandemii jest możliwy? Oczywiście, że tak! Przekonaj się sam podczas spotkań Piątkowego Klubu Biznesowego EMBA.
Piątkowy Klub Biznesowy Executive MBA to inicjatywa mająca na celu integrację studentów, absolwentów i wykładowców w ramach nieformalnych spotkań biznesowych. Spotkania odbywać się będą zarówno w sposób wirtualny, jak i stacjonarny. W ramach Piątkowego Klubu Biznesowego będą tworzone różne kluby tematyczne. Na początek zostały zainicjowane dwa kluby:
– Executive MBA Alumni Club (klub współtworzony przez Stwowarzyszenie Absolwentów Programu Executive MBA)
– Executive MBA Manager Club

Celem Executive MBA Alumni Club będzie organizacja spotkań z absolwentami programu Executive MBA we UE we Wrocławiu. Podczas spotkań będą organizowane różne prelekcje, panele dyskusyjne, itp.
W ramach Executive MBA Manager Club organizowane będą wykłady oraz panele dyskusyjne z ekspertami, menedżerami, profesorami posiadającymi międzynarodowe doświadczenie zawodowe.
Dodatkowo będą mogły być tworzone kolejne kluby (przez studentów, absolwentów, wykładowców).
Jeszcze w grudniu zapraszamy na pierwsze spotkania: 11.12 w ramach EMBA Manager Club wystąpi Helen McRae, a tydzień później 18.12 w ramach EMBA Alumni Club o swoich doświadczeniach opowie Agata Duliniec.
11.12.2020 godz. 18:00-19:30 Executive MBA Manager Club (wykład w języku angielskim)
Helen McRae, CEO Mindshare EMEA and CEO Worldwide Clients
Tytuł: Media Trends for the “New Normal”
18.12.2020 godz. 18:00-19:30 Executive MBA Alumni Club (wykład w języku polskim)
Agata Duliniec, Prezes Zarządu Gniotpol Trailers absolwentka EMBA UEW 2020
Tytuł: Czy w firmie rodzinnej jest miejsce na ciekawą karierę zawodową? Case study na przykładzie GT?

Zapraszamy studentów, absolwentów i wykładowców do dołączenia do EMBA FBC.