Executive MBA Manager Club – Helen McRae

W ubiegły piątek miało miejsce pierwsze spotkanie w ramach Executive MBA Friday Business Club – EMBA Manager Club. Naszym gościem była Helen McRae.
Helen to CEO Mindshare EMEA oraz CEO Worldwide Client Group. Wcześniej Helen była dyrektorem generalnym Mindshare UK. Helen rozpoczęła karierę w Mindshare w 2004 roku, prowadząc europejskie, a następnie globalne konto Unilever. Pracowała na wszystkich kontynentach, poza Antarktydą, i ma równie zróżnicowane doświadczenie zawodowe w bankowości, edukacji, logistyce i oczywiście w mediach. Ukończyła Carnegie Mellon University w Stanach Zjednoczonych.
Jeszcze raz dziękujemy Helen McRae za pełną pasji i inspiracji prelekcję.

A już w ten piątek zapraszamy na kolejne spotkanie. Tym razem w ramach EMBA Alumni Club współtworzonego wraz ze Stowarzyszeniem Absolwentów EMBA, wystąpi tegoroczna absolwentka naszego programu Agata Duliniec. Ruszamy 18 grudnia, punktualnie o 18:00. Dołącz do nas!
Następne spotkania EMBA FBC już w styczniu!